Aima Furia Zeytin Ve Meyve Hasat Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Aima Furia Zeytin Ve Meyve Hasat Makinası 

FURIA , AIMA'nın zeytin hasadında her türlü gereksinimi karşılamak için sürekli olarak iyileştirme ve daha yüksek performansa sahip makineler sunma çabası sayesinde tasarlanmış yeni bir elektrikli çalkalayıcıdır.

- Yeni patentli tarakları (martı kanadı),
AIMA'nın ürün yelpazesindeki diğer tüm çalkalayıcılar gibi, hala aynı özel karşı harekete sahiptir. Makineye daha yüksek hasat kapasitesi ve ağaçlara saygı sağlarlar.

FURIA , ağaçları korumaya özen gösteren müşteriler içindir ve çok kullanışlı ve hafiftir. Sırasıyla 1 mt uzunluğunda uzatma direği ile donatılmıştır.
kullanıcıların tehlikeli merdivenlere ihtiyaç duymadan ağacın en yüksek dallarına ulaşmasını sağlamak.

- Şanzıman mekanizmaları, uzun süreli güvenilirlik ve az
servis ihtiyacı sağlamak için rulmanlar üzerine monte edilmiştir .

FURIA , tek veya teleskopik direk (versiyona göre), 1000 mm uzunluğunda uzatma direği ve 15 mt uzunluğunda güç kaynağı kablosu ile donatılmıştır..

Makine uzunluğu: 2100 mm (tek kutuplu)
Tarak genişliği: 280 mm
Uzatma
çubuğu : 1000 mm (tutama bağlanacak) Karbon çubuk uzunluğu: 304 mm
Tarak başına 14 çubuk
Güç motoru 340 W
Ağırlık : 2200 gr. 
Elektronik kontrol panelli 15 mt güç kaynağı kablosu
Önerilen akü: 12V Pb 60/80 Ah

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.
Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade ve değişimlerde eğer ürün hatalı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla hatayı gösteren yazılı kağıt ve fatura ile beraber satıcıya gönderilir. Eğer ürün hasarlı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla kargo şirketinden tutanak tutularak satıcıya gönderilir. Eğer üründe herhangi hasar veya hata yok ise kargo ücreti alıcıya yani müşteriye ait olmak şartıyla faturası ile beraber satıcıya gönderilir. Aksi takdirde gönderilen ürünler firma tarafından kabul edilmeyecektir.

Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Yükleniyor...